فونت علیرضا بهمرد ME ALIREZA BEHMARD

فونت علیرضا بهمرد

[parspalpaiddownloads id=”10″]

بلافاصله پس از پرداخت وجه از درگاه پارس پال لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

این قلم پروژه ی عملی دانشجو علیرضا بهمرد  است که زیر نظر مسلم ابراهیمی اجرا شده است. ایده علیرضا بهمرد برای طراحی این تایپ فیس طراحی فونتی بوده است فاقد منحنی و با رویکردی حداقلی به استفاده از این خطوط مستقیم در طراحی حروف. این ایده مشکل به عقیده من به نتیجه مطلوبی رسیده است فونت علیرضا بهمرد اگرچه در برخورد اول شما را شوکه کرده و پذیرش آن را از سوی طراح کم می کند اما در استفاده نشان میدهد که با وجود فرم غریب اش کاملا قابل خواندن است.  اگر شما طراحی هستید که به ایجاد تغییر در ترکیب حروف و کلمات علاقه مندید و معمولان در آثارتان حروف را برهم سوار یا فشرده  می کنید. قلم علیرضا بهمرد فونت کار آمد برای شما خواهد بود. چرا که فرم های شکسته این فونت فضاهای مثبت و منفی کاملا انعطاف پذیر را برای طراح ایجاد می کند.

فونت گرافیک شکسته

در کنار این قلم فارسی فونت معادل انگلیسی هم جایگذاری شده است تا طراح بتواند با خاطری آسوده متن های دو زبانه را با این قلم حروف چینی کند.

فونت گرافیک شکسته

 

 •  فونت های دانشجویی وب سایت www.MoslemEbrahimi.com با پیشوند ME در لیست فونت های شما نصب خواهد شد.
 • مشتری گرامی نظرها و پیشنهادات خود راجع به این قلم را از طریق همین صفحه با ما در میان بگذارید. این نظرات مطمئناً راهنمای ما در ارتقاء کیفی نسخه های بعدی خواهد بود.
 • نسخه های بعدی وارتقاء یافته این قلم به صورت رایگان (تنها) برای خریداران ارسال خواهد شد.
 • اگر استفاده از این قلم به شما  کمک کرد تا در طراحی های خود به نتیجه مطلوب تری دست یابید حتماً نمونه اثرخود را برای ما ارسال کنید. این آثار می تواند بازخورد خوبی برای طراح قلم و همچنین راهنمای خوبی برای دیگر مشتریان باشد.
۵:۴۳ ب.ظ
 
... ادامه مطلب    
 
دیدگاه های شما
 1.  

  خط میخی میگن همینه!!

  avatar
   
     
 2.  

  بهمرد از این سلیقه ها داشته که فونت ارائه بده

  avatar
   
     
 3.  

  چجوری خریداری کنیم

  avatar